Bulaşık Makinası Servisi

Gaziantep Bulaşık Makinası Servisi, Bulaşık Makinası Tamıratı Gaziantep, Teknik Servis Gaziantep Arçelik,Bosch,Siemens,Profilo,Samsung Bulaşık makınası Arıza Bakım ve Onarım Atolyesı
Gaziantep ilinde arıza yapan bulaşık makınalarınız için hiç endişelenmeyin.

Neden mi? Sebeblerini sırasıyla açıklayayım sizlere;
Biz Gaziantep Yetkili Servisi olarak Gaziantep ilinde arıza yapan tüm bulaşık makineleriniz için gerekli alt yapıya sahip teknik ekibimizi siz beyaz eşya kullanıcılarına saglamaktayız.

Bulaşık Makınasının Arızalanma Sebebleri;

Öncelikle siz kullanıcılara bir uzaman olarak şunları belirtmek isterim, çogu ev kadını bulaşık makınelerını bulaşıkları yıkayan bir ihaz yerıne resmen bir çöp ögütücüsü zannederek cihazlara o şekılde yaklaşım gösteriyorlar bu en yanlış olan unsurlardan sadece biridir.
Bulaşık makinasına koydugunuz tabakların,tencerelerın veya tavaların içlerindeki pisliklerin kaba kısmını çöp kutularına sıyırıp pisliklerden arındırıp yıkanması ıcın temız bır vazııyette duzgun hızalayarak dızıceksınızkı kesın bır temızlık sonucuna ulaşabılırsınız.

Temizlemessek ne olur?

Varsayalım pisliklerle dolu bulaşıkları yerleştirdiniz makına bunları ögütemeyecegı ıcın su boşaltma motoru olan pompa motoruna bıraktıgınız pislikler girecekdir ve pompa motorunu bozacakdır. Bu sebebden dolayı eşyaları yerleştirirken temiz koymaya özen gösterelim.
Gelelim ikinci unsura makinanın ıcıne yerleştirdigimiz ince kırılgan olan cam parcalarını düzgün yerleştirmeniz gerekiyor.

Düzgün yerleştirmessek ne olur?

Düzgün yerleştirilmeyen kırılgan cam parçaları bulaşık makınanızın tazıklı su fışkırtan su fiskiyesinden cıkan su ıle yerınden dusup makınanın ıcınde kırılıcakdır ve bu cam parcaları makınanıza zarar verıcekdır.

Peki bu cam parçaları ne  gibi zararlar verır?

Bu cam kırıkları makınanın fiskiyesinin dönmesini engelleyecegı ıcın fiskiye motorunuzu bozucakdır. Boşaltma pompası ıle dışarı atılmaya calışacagı ıcın su boşaltma pompanızı arızalandırıcakdır bu sebeblerden dolayı elektronık devre oldugu ıcın bunlar cıhazınızdakı elektronık kart aksamı sıze uyarı verıcekdır veya sıstem kartı aşırı yuklenmeden bozulucakdır.

Yukarıda siz kullanıcılara dıkkat etmesı ıcın belırttıgımız unsurlar sadece özen gösterilmesi ve dıkkat edılmesı gereken en önemlı unsurlardan bırısıdır.
Ve gene belırtıyoruz bu tip arızalarda hiç endişe etmenize gerek yok bizleri bir telefon kadar uzakdasınız.
Arayın operatörlerimize bir adres kaydı bırakın gün içinde size teknik destek saglayalım 

İyi Günler Dileriz..
Gaziantep Yetkili Servisi

 

One Reply to “Bulaşık Makinası Servisi”

  1. Nilay

    Gaziantep ilindeki en iyi beyaz eşya teknik servis hizmetini bu arkadaşlardan alabilirsiniz arızalı bulaşık makinam hata kodu veriyordu sorunu gelıp 20 dk gıbı kısa bı surede hallettiler kendılerıne cok teşekkür edıyorum

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir