REGAL SERVİSİ GAZİANTEP


Regal Servisi Gaziantep İletişim Bilgileri

Regal Teknik Servisi Gaziantep hizmet bölgeleri
Karataş, Şahinbey, Binevler, Beylerbeyi, Şehitkamil, Güvenevler, Karşıyaka, Sarıgüllük, Cumhuriyet, Perilikaya, Cinderesi, İbrahimli, Beşyüzevler, Degirmiçem , Emek, Geneyik, Yukarıbayır, Düztepe, Hoşgör, Saçaklı, Tugay, Baglarbaşı Semtlerine Regal beyaz eşya teknik servis hizmeti verilmektedir

İrtibat Numaraları: Gaziantep Regal Yetkili Servisi

Tel: (0342) 323 37 44                     Gsm: (0539) 883 84 34
                                                                   (0534) 791 74 33

 

Regal Servisi Arıza Tespiti
Regal beyaz eşya elektrikli ev aletlerinde alanında uzman teknik ekibimizle arıza tespiti konusunda teknik destek almak ve arıza kaydı oluşturmak isterseniz Regal servisi olarak bizlere telefon kadar uzaktasınız

Regal Servisi Onarım & Tamir& Tamir
Regal marka cihazınızın onarımını yaptırmak istiyorsanız Gaziantep’de tüm bölgelere hizmet veren teknik destek ekibimize ulaşabilir en kısa sürede Regal cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Regal Servisi Bakım İşlemleri
Gaziantep Regal Servisi olarak Gaziantep’de Regal marka klimaların ve çeşitli ev aletlerinin bakımını yaptırmak isterseniz Gaziantep Regal Servisine telefon numaralarımızdan en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardan bu yana Gaziantep ve çevresinde servis ağını kuran ve bugünlere kadar gelerek Gaziantep bölgesinde Regal cihazların tamirini ve bakımını yapan servisimiz yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bugün misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerlemektedir. Gaziantep Regal Servisi olarak bugün birçok bölgeye müşteri memnuniyeti, uygun düşük fiyat garantisi, donanımlı teknik servis araçları gibi avantajları ile hizmet veren servisimiz genel verilere göre her geçen gün servis kapasitesini yükseltmeye devam etmektedir.

Özel sektörler teknoloji çağının trenleri olmuş ve bugünlere kadar gelerek müşterilerinin karşısına yeniliklerle çıkan iş daalları haline gelmişlerdir. Regal elektrikli ev aletleri sektörü ise bugün kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir sektör haline gelmiş ve bugün büyük pazar payları ile evren ekonomisinde yerlerini almışlardır. Regal elektrikli ev aletlerinin pazar payında bugün büyük yeri olan Regal markası ise geçen seneden bu yana Regal buzdolabı, Regal bulaşık makinesi, Regal çamaşır makinesi, Regal klima üreterek sektördeki varlığını korumuş ve bugün ülkemiz dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında tüketiciler ile Regal markasını buluşturmuştur.Bugün Gaziantep’de ise çeşitli bayiler aracılığı ile satışını yapan Regal markası halen müşteriler tarafından oldukça yelemekte ve beyaz eşya gurubunda marka tercihlerinde ilk sıralardaki yerini almaktadır. Profosyoneş fabrikaları ile üretimlerini sürdüren ve global anlayışla çalışmalarına devam eden Regal markası bugün kâr oranlarını yükselterek müşterilerinin taleplerine yeniliklerle ile cevap vermektedir.Bugün sundugu cihazlardaki ileri teknoloji ile göz kamaştıran Regal markası ürün çeşitliliğini arttırarak piyasadaki yerini korumaya devam etmektedir. Beyaz eşya firmamız müşteri talebi doğrultusunda özel Regal servis olarak hizmet vermektedir.

Regal Servisi | Teknik Destek

Gaziantep’de uzun yıllar önce kurulan firmamız Regal marka beyaz eşya veya klima kullanan müşterilerimize teknik destek verebilmek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş aşamasında Şehitkamil, Şahinbey, Karataş, Merveşehir, Gazikent, Binevler, Sarıgüllük gibi birkaç bölgeye hizmet veren Regal Özel teknik servisimiz bugün Gaziantep’in birçok noktasında Regal teknik servis destek hizmeti sunabilmektedir. Donanımlı beyaz eşya servis araçları ile Regal tüketicilerin teknik sorunlarına çözüm veren Gaziantep Regal Servisi bugün sunduğu hizmetler sonucunda müşterilerine 1 yıl garantili Regal teknik destek sağlamaktadır.Buzdolabı tamiri, buzdolabı servisi, bakımı, bulaşık makinesi tamiri, klima tamiri ,klima bakımı, klima montajı ,klima demontajı (sökümü) yapabilen Regal teknik özel servisimiz oluşturduğu güçlü ekibi ve iletişim merkezleri ile müşteri portöyünü arttırmakta misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerleyişini sürdürmektedir. İstatistik verilere göre bir önceki yıla oranla %45 günlük teknik servis kapasitesi artışını sürdüren ekibimiz bugün özel Regal Servisi olarak müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.Hizmet verdiği ilk yıllarda sadece belirli ilçelere teknik destek sunabilen servisimiz bugün Regal cihazlar için Gaziantep’de 50 noktaya aynı gün içerisinde Regal beyaz esya servis hizmeti sunabilmektedir.

”Sizde Gaziantep’de ikamet ediyor ve Regal marka beyaz eşyalarınızda teknik sorun arıza yaşıyorsanız bizlere Regal çagrı merkezi telefon numaralarımızdan çalışma saatleri içerisinde veya dışarısında ulaşabilir cihazınız kapsamında veya teknik sorununuz kapsamında en kısa sürede teknik destek, yardım alabilirsiniz.Bizler Gaziantep Regal Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını yanıtlamaktanve sorunlarına çözüm saglamaktan memnuniyet duyacağız.”
Teknik Destek Sunduğumuz Regal Marka Ürünler
Bu sayfa üzerinden Gaziantep Regal Servisi‘nin teknik destek alanında (bakım,onarım,arıza tespiti) sunduğu beyaz eşyaları inceleyebilirsiniz. Eğer sizinde ev aletleriniz aşağıda belirtilen veya aşağıda anlatılandan farklı bir arıza söz konusu ise en kısa sürede bizimle iletişime geçip servis arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Gaziantep Regal Buzdolabı Servisi
Buzdolabı Yetkili Servisi Gaziantep
Gaziantep ilinde arıza yapan Regal marka Buzdolaplarınızın tamiratını ve servisligini yapmaktayız.
Gaziantep Regal buzdolabı servisi olarak beyaz eşya ile ilgili tüm sorunlarınızda yanınızdayız.

Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri
Çamaşır Makinesı Yetkili Servisi Gaziantep
Çamaşır makinası arızalarınızda bizleri Google arama motoru üzerinden bulabilir ve bir servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Gaziantep Regal çamaşır makinası servisi olarak Gaziantep ilinde beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Gaziantep Regal Bulaşık Makinesi Servisleri
Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi Gaziantep
Bulaşık makineleriniz arıza yaptıgında hemen 0342 323 37 44 nolu Regal beyaz eşya servisini arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Regal Klima Servisi
Klima Yetkili Servisi Gaziantep
Regal marka klimalarınızın bakım onarım ve montaj işlevlerini yapmaktayız
Gaziantep Regal klima servisi olarak sizlere en hızlı hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.