GAZİANTEP BUZDOLABI SERVİSİ

Gaziantep Buzdolabı Teknik Servisi 

Gaziantep Yetkili Servisi olarak; Gaziantep ilinde beyaz eşya bakım onarım ve tamirat hizmetlerini saglamaktayız.
Beyaz eşya katagorisinin en başında Buzdolapları yer almaktadır.” Buzdolaplari Dipfrezz, Derindondurucu,Nofrost,Gardorap Tipi Buzdolabı ve mini dolaplar ” olmak üzere bir çok çeşidi vardır.

Gaziantep Buzdolabı Servisi İletişim Bilgileri:
Buzdolabı Yetkili Servisi Gaziantep irtibat numaraları
Tel: (0342) 323 37 44                  Gsm: ( 0539) 883 84 34

 

Arıza Yapan Buzdolaplarınızı Çözüme Ulaştırıyoruz Nasılmı ?

Biz Gaziantep ilindeki en yaygın beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan kuruluşların başında yer alıyoruz bunu google uzerınden ufak bır araştırma yaparak sızde görebılırsınız.Tamiratını yaptıgımız buzdolaplarının marka gözetmek sizin yapılan her işçilige 1 yıl firma garantisi sunuyoruz kesintisiz ve ulaşılabilirlik sorunu olmadan bir telefon kadar uzagınızda olmaktan ve sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur ve onur duymaktayız.

Peki Hangi Markalara Hizmet Veriyorsunuz ?

Biz Gaziantep Yetkili Servisi olarak tüm Türkiyede kullanılan 45 markanın barındırdıgı beyaz eşyaların hepsine teknik servis hizmeti sunuyoruz. Firma olarak gerekli olan en yüksek teknik alt yapıya sahip personeller ile marka gözetmeksizin tüm Dünya devi markaların garantı bitiş tarihi sonrası bakım onarım ve tamırat işlerini üslenmiş durumdayız.

Peki Bu Markaları Bize Sıralayabilirmisiniz. ?

Tabiki Gaziantep Yetkili Servisi olarak hizmet verdigimiz markalar sırasıyla
”Arçelik, Beko, Bosch, Profilo, Siemens, Samsung, Vestel, Altus, Aeg, Regal, İndesit, Ariston, Blomberg,  Sharp, Frigidaire, Gaggenau, General Electric, Sanyo, Miele, Zanussi, Franke, Amana, Whirpool, ECA, AUER, Philips, Zanussi, White Westinghouse, Ugur, Wailant, Buderus, Baymak, Ferroli, Daikın, Fakir, Seg, Sinbo, Arnica, Blue House, Airfel, Fujitsu, LG,  Toshiba, Mitsubishi Electric”   v.b 45 Markanın Özel Servis Kuruluşuyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir